Армія потребує оновлення техніки - міністр
-10.6 C
Киев
15.01.2021
Новини України

Армія потребує оновлення техніки — міністр

Армія потребує оновлення техніки - міністр

Фото: facebook.com/oleguruskyi Уруський був призначений головою нового міністерства, покликаного розвивати ОПК

Україна повинна своїми силами забезпечувати армію озброєннями і військовою технікою, вважає Уруський.

 

Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський після відвідування зони проведення операції Об’єднаних сил заявив про необхідність оновлення військової техніки. Про відвідування Донбасу він розповів у Facebook у понеділок, 23 листопада.

 

 

Щоб забезпечувати армію необхідною технікою, вважає Уруський, потрібно розвивати власний науково-технічний і промисловий потенціал.

 

«Слід зазначити, що наявний парк ОВТ потребує оновлення, як шляхом модернізації, так і наповненням новими зразками, які будуть відповідати сучасним викликам і загрозам, способам і методам ведення війни», — пише Уруський.

 

Він зазначив, що завдяки візиту отримав конкретне уявлення про те, чого вимагає армія, що сьогодні потрібно від підприємств оборонної промисловості України, і куди рухатися виробникам у процесі забезпечення військ комплектуючими і озброєнням.

 

 

Раніше в Укрспецекспорті констатували, що Україна втрачає позиції у світовій торгівлі зброєю. Українська оборонка випала з топ-20 світових лідерів. Хоча, за даними SIPRI, Україна перебуває на 12 місці у світі.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар