Біля берегів Британії виявили судно з нелегалами
2.5 C
Киев
28.11.2020
Новини світу

Біля берегів Британії виявили судно з нелегалами

Біля берегів Британії виявили судно з нелегалами

Фото: АР Біля узбережжя Британії затримали судно з нелегалами

Судно перевозило майже 70 нелегальних мігрантів із Південно-Східної Європи. Серед екіпажу були двоє українців, їх заарештували.

 

Біля узбережжя Великої Британії затримали судно з нелегальними мігрантами, заарештовані двоє українців, які входили в екіпаж корабля. Про це заявив глава Департаменту протидії злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, та незаконної міграції Нацполіції Сергій Пантелєєв у п’ятницю, 20 листопада.

 

Інцидент стався 18 листопада біля узбережжя Східної Англії. Прикордонні сили при координації з Нацагентством з боротьби зі злочинністю (National Crime Agency — NCA) Великої Британії затримали риболовецьке судно, на якому перебували 69 нелегальних мігрантів з Південно-Східної Європи.

 

Троє членів екіпажу, в тому числі двоє громадян України, заарештовані за підозрою у сприянні нелегальній міграції.

 

«Зараз ми спільно з британськими колегами з NCA перевіряємо можливість причетності транснаціональних організованих угруповань до функціонування цього каналу нелегальної міграції. У той же час, вивчаємо наявність вербування і залучення українців до злочинної діяльності. Ми вже неодноразово виявляли факти, коли наші громадяни ставали жертвами торгівлі людьми», — сказав Пантелєєв.

 

За даними МЗС України, в грецьких та італійських в’язницях відбувають покарання понад 200 українців.

 

«Затриманих умовно можемо розділити на дві групи: ошукані вербувальники жертви торгівлі людьми і спільники контрабандистів, які свідомо йшли на скоєння злочину. Тому нами вже ініційовано створення спільної оперативної групи під егідою Європолу (учасники — Україна, Греція, Італія, Грузія, Туреччина, Словаччина ), і йде підготовка до створення міжнародної багатосторонньої слідчої групи», — резюмував Пантелєєв.

 

Нагадаємо, що раніше в ЄК заявили про неефективність системи контролю міграції в Євросоюзі. Всі країни ЄС повинні взяти на себе відповідальність за прийом, розміщення і репатріацію мігрантів, навіть якщо не перебувають на головних міграційних шляхах.

 

Чекають кризу. ЄС посилює політику щодо мігрантів

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар