Білорусь розширила санкції у відповідь проти ЄС і Канади
4.7 C
Киев
26.11.2020
Новини світу

Білорусь розширила санкції у відповідь проти ЄС і Канади

Білорусь розширила санкції у відповідь проти ЄС і Канади

Фото: Sb.by МЗС Білорусі оголосило про нові санкції

Після введення додаткових санкцій проти режиму Лукашенка Мінськ також розширив свої санкції.

 

У Білорусі заявили, що доповнили свій санкційний список щодо країн ЄС і Канади у відповідь на рішення Ради ЄС про санкції щодо Мінська. Про це у вівторок, 17 листопада, повідомили в МЗС Білорусі.

 

«У зв’язку з виконавчим рішенням Ради Європейського Союзу від 6 листопада 2020 року Білорусь із сьогоднішнього дня дзеркально доповнює свій відповідний санкційний список по кожній з країн ЄС і щодо Канади», — наголошується в заяві.

 

При цьому в МЗС додали, що в рамках дипломатичної коректності список поки не буде опублікований.

 

«Він носить еквівалентний характер, а також діє в рамках інтеграційних об’єднань, у які входить Білорусь. Рекомендуємо високопоставленим європейським чиновникам враховувати цю інформацію при плануванні поїздок», — відзначили в МЗС Білорусі.

 

Там також відзначили, що Мінськ вважає можливим продовження рівноправного і взаємошанобливого діалогу з Євросоюзом, але лише після того, як ЄС відмовиться від конфронтаційної політики, заявили в МЗС.

 

Нагадаємо, кількома днями раніше глава опозиції Білорусі Світлана Тихановська попросила ЄС розширити санкції проти Білорусі.

 

А напередодні стало відомо, що ЄС готує третій пакет санкцій проти Білорусі. Зокрема, обговорювалася можливість відключення режиму Олександра Лукашенка від системи Swift.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар