COVID-19: ЮНІСЕФ попередив про "втрачене покоління" дітей
2.3 C
Киев
28.11.2020
Новини світу

COVID-19: ЮНІСЕФ попередив про «втрачене покоління» дітей

COVID-19: ЮНІСЕФ попередив про "втрачене покоління" дітей

Закриття шкіл вплинуло на 572 млн учнів в 30 країнах світу

Експерти Дитячого фонду ООН вважають, що під загрозою перебуває майбутнє цілого покоління. Через пандемію до кінця року у приблизно семи мільйонів дітей до п’яти років будуть діагностовані ознаки виснаження.

Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ (UNICEF) стурбований можливістю появи «втраченого покоління» дітей — через «довгостроковий вплив» пандемії на їхню освіту, харчування і загальне благополуччя. Для дітей серйозну загрозу несуть пов’язані з пандемією перебої в роботі ключових служб і стрімко зростаючий рівень бідності, говориться в звіті міжнародної організації, оприлюдненому в середу, 18 листопада.

Як правило, за словами виконавчого директора ЮНІСЕФ Генрієтти Форе, в разі інфікування у дітей спостерігаються «легкі симптоми» захворювання. При цьому юним жителям Землі більше загрожує рівень бідності через пандемію.

Як зазначають експерти організації, закриття шкіл тим чи іншим чином вплинуло на 572 мільйона учнів (33%) в 30 країнах світу.

Також у звіті йдеться, що через наслідки пандемії до кінця 2020 року у приблизно семи мільйонів дітей у віці до п’яти років будуть діагностовані ознаки виснаження або гострого недоїдання (приріст в 14%). Це, побоюються фахівці, призведе до появи більш ніж 10 тисяч додаткових випадків дитячої смертності на місяць в основному в країнах Африки і в Південній Азії.

«Майбутнє цілого покоління перебуває під загрозою», — резюмувала Генрієтта Форе.

Раніше повідомлялося, що в Україні від коронавірусу померла третя дитина.

Також відомо, що діти медиків, які померли від COVID, отримають пільги.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар