COVID-вакцина AstraZeneca буде доступна бідним країнам - ЗМІ
-13.9 C
Киев
16.01.2021
Новини світу

COVID-вакцина AstraZeneca буде доступна бідним країнам — ЗМІ

COVID-вакцина AstraZeneca буде доступна бідним країнам - ЗМІ

Вакцина компанії AstraZeneca буде доступна бідним країнам

Вакцина коштуватиvt близько $4, а також буде більш зручна в транспортуванні і зберіганні, так як не вимагає дуже низьких температур.

 

Вакцина від коронавірусу, розроблена вченими Оксфордського університету і компанією AstraZeneca, буде більш доступна для бідних країн, ніж інші вакцини. Про це повідомляє The Guardian в понеділок, 23 листопада.

 

Зокрема, вакцину AstraZeneca можна транспортувати і зберігати до півроку у стандартних умовах охолодження — при температурі від +2 до +7. Також вона коштуватиме близько 4 доларів, що в рази дешевше від вакцин Pfizer/BioNTech і Moderna.

 

Крім того, ефективність вакцини все ж може досягати 90% за більш низької концентрації в першій дозі. Хоча результати на перший погляд виглядають не так, як у Pfizer і Moderna, вчені наполягають на непорівнянності, оскільки Оксфорд і AstraZeneca вакцинували людей у легкій і серйозній стадії COVID-19.

 

Нарешті, вакцина AstraZeneca показала високу ефективність як у літніх, так і у молодих людей.

 

«У нас є вакцина для світу, її ефективність висока, вона запобігає серйозним захворюванням і госпіталізації. Це чудові результати. Завдяки тому, що цю вакцину можна зберігати за температури холодильника, вона може бути розподілена по всьому світу з використанням звичайної системи з імунізації. Наша мета — отримати вакцину, яка буде доступна всюди», — заявив директор Оксфордської вакцинної групи Ендрю Поллард.

 

Нагадаємо, що G20 допоможе справедливо розподілити вакцину. Лідери G20 стурбовані, що пандемія може ще більше посилити розбіжності між багатими і бідними.

 

Також повідомлялося, що у країн G20 просять $5 млрд на COVID-вакцину для бідних країн. Необхідне адекватне фінансування глобальної стратегії виходу з пандемії, заявили в GAVI.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар