COVID-вакцина сама по собі не припинить пандемію - ВООЗ
-0.9 C
Киев
03.12.2020
Новини світу

COVID-вакцина сама по собі не припинить пандемію — ВООЗ

COVID-вакцина сама по собі не припинить пандемію - ВООЗ

Фото: Schott Вакцина від COVID-19 сама по собі не зупинить пандемію

Державам доведеться продовжити спостереження, тестування, лікування, ізоляцію, виявлення контактів і карантин навіть після появи вакцини.

 

Вакцина допоможе взяти поширення коронавірусу під контроль, але не покінчить з пандемією COVID-19. Про це заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебреісус у понеділок, 16 листопада.

 

«З моменту виникнення пандемії ми знали, що вакцина зіграє вирішальну роль у тому, щоб взяти її під контроль. Але важливо відзначити, що вакцина доповнить інші важелі, які у нас є, а не замінить їх», — написав Гебреісус у Twitter.

 

Він додав, що необхідно буде продовжити спостереження, тестування, лікування, ізоляцію, виявлення контактів і карантин, спонукання людей проявляти обережність.

 

«Спочатку поставки вакцин проти COVID-19 будуть обмеженими, пріоритет віддаватиметься медпрацівникам, літнім людям та іншим категоріям населення з групи ризику», — продовжив Гебреісус.

 

«Це, як ми сподіваємося, допоможе скоротити число смертей, допоможе системі охорони здоров’я впоратися зі своїми завданнями, але у вірусу все ще залишиться багато простору для діяльності», — застеріг глава ВООЗ.

 

«З початку епідемії COVID-19 ми знали, що вакцина буде обов’язковим (способом, — ред.) взяти пандемії під контроль. Але важливо підкреслити, що вакцина буде доповнювати інші способи, якими ми володіємо, а не заміняти їх», — додав він на брифінгу.

 

«Вакцина сама по собі не покінчить з пандемією COVID-19», — резюмував глава організації.

 

Нагадаємо, що раніше розробник вакцини від COVID-19 озвучив терміни закінчення пандемії. Творець вакцини від COVID-19 розповів, коли світ повернеться до нормального життя. На його думку, це станеться тільки до кінця 2021 року.

 

Також повідомлялося, що в США оцінили ефективність вакцини від коронавірусу майже в 95%. Вакцина може запобігати захворюванню COVID-19, в тому числі у важкій формі, стверджують у компанії Moderna.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар