Для іноземців у Туреччині ввели послаблення
0.7 C
Киев
04.12.2020
Новини світу

Для іноземців у Туреччині ввели послаблення

Для іноземців у Туреччині ввели послаблення

Фото: Unsplash Туреччина дозволила туристам не дотримуватися комендантської години

У Туреччині у звичайному режимі продовжать свою звичайну роботу ресторани в готелях, але тільки для своїх постояльців.

 

Не дотримуватися в Туреччині комендантської години дозволено іноземним туристам, у тому числі українцям. З таким роз’ясненням у п’ятницю, 20 листопада, виступило МВС Туреччини.

 

Про це відомство заявило, відповідаючи на більш поширені запитання громадян, пов’язані з карантином і комендантською годиною, введеними в країні через поширення коронавірусної інфекції.

 

Раніше влада Туреччини оголосила, що у вихідні дні, з 20:00 суботи до 10:00 неділі і з 20:00 неділі до 05:00 понеділка, діє комендантська година — і вихід на вулицю в цей час заборонений. Однак, як пояснює відомство, на іноземних туристів обмеження на пересування у вихідні не поширюються.

 

В МВС уточнюють, що ресторани і кафе в готелях будуть відкриті тільки для тих, хто проживає в них. А під час турів на прогулянкових суднах і яхтах харчування надаватися не буде.

 

Магазини та заклади громадського харчування в аеропортах продовжать працювати за звичним графіком, тоді як усі торговельні заклади в країні перейдуть на режим роботи з 10:00 до 20:00, а підприємства громадського харчування при такому ж графіку працюватимуть тільки на виніс і доставку, сидіти в кафе або ресторані забороняється.

 

Також від дотримання комендантської години у вихідні дні звільняються члени волонтерських груп для годівлі бездомних тварин, а також ті, хто хотів би принести кішкам і собакам їжу чи воду.

 

Згідно з раніше оголошеним рішенням влади, по всій Туреччині з 20 листопада і на невизначений термін вводиться комендантська година. Усі заклади громадського харчування працюватимуть тільки на виніс і на доставку. Особам старше 65 років і молодше 20 років обмежений вихід з дому.

 

Влада Туреччини має намір стежити, чи знизиться захворюваність на коронавірус завдяки цим заходам. Якщо ефект вважатимуть незадовільним, то обмеження можуть бути посилені. Зокрема, може бути введена повна заборона на вихід з дому у вихідні дні.

 

За даними МОЗ Туреччини на 19 листопада, за добу по всій країні виявлено 4 524 хворих, за цей же час вилікувалися 2 918 осіб. Усього за час пандемії в Туреччині зафіксовано понад 430 тисяч випадків коронавірусу, вилікувалися понад 364 тисячі пацієнтів. Померло близько 12 тисяч осіб, 3 850 перебувають у важкому стані.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар