G20 планує терміново взяти під контроль COVID-19
0.3 C
Киев
29.11.2020
Новини світу

G20 планує терміново взяти під контроль COVID-19

G20 планує терміново взяти під контроль COVID-19

Саміт відбувся під головуванням короля Саудівської Аравії Сальмана бен Абдель Азіза Аль Сауда

Група «двадцяти» взяла на себе зобов’язання допомогти країнам, які найбільше постраждали в результаті пандемії коронавірусу нового типу.

 

Країни «двадцятки» заявили про необхідність терміново встановити контроль над поширенням коронавірусу нового типу, оскільки від цього прямо залежить відновлення світової економіки. Про це йдеться в підсумковій заяві саміту G20, повідомило в неділю, 22 листопада, агентство Reuters.

 

«Ми сповнені рішучості продовжувати, поки це необхідно, використовувати всі наявні в нашому розпорядженні засоби для збереження життя людей, робочих місць і доходів населення, підтримки відновлення світової економіки, а також підвищення стійкості фінансової системи з одночасним запобіганням ризикам зниження економічної активності», — зазначено в комюніке.

 

Крім того, учасники саміту зобов’язалися допомогти найбільш постраждалим у результаті пандемії нового коронавірусу країнам.

 

«Ми продовжимо докладати зусиль для захисту життів і надання допомоги. Необхідно координувати наші дії на глобальному рівні і діяти солідарно. Ми прагнемо привести світ до відновлення після пандемії», — йдеться в документі.

 

Нагадаємо, саміт G20 відбувся із 21 по 22 листопада під головуванням короля Саудівської Аравії Сальмана бен Абдель Азіза Аль Сауда у форматі відеоконференції. Учасники зустрічі обговорили передусім заходи в рамках боротьби з пандемією COVID-19, а також процес відновлення глобальної економіки.

 

ВООЗ попередила про третю хвилю COVID-19 у Європі

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар