Генпрокурор Нью-Йорка зайнявся доходами Іванки Трамп
0.7 C
Киев
04.12.2020
Новини світу

Генпрокурор Нью-Йорка зайнявся доходами Іванки Трамп

Генпрокурор Нью-Йорка зайнявся доходами Іванки Трамп

Прокуратура просить надати дані про гонорари Іванки Трамп

Розслідування про шахрайство відносно Трампа розширили. У нього включили справу про списання податків на мільйони доларів, які, за твердженнями ЗМІ, пішли на оплату гонорарів Іванки Трамп.

 

Генпрокуратуру Нью-Йорка зацікавили гонорари дочки президента США Іванки Трамп. Запит на відповідні документи було відправлено в Trump Organization, повідомляє  New York Times з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

 

Відзначається, що запит був відправлений у рамках широкого адміністративного розслідування ділових відносин президента Дональда Трампа.

 

Відзначається, що розслідування про шахрайство в штаті Нью-Йорк відноcно Трампа було розширено. У нього включено справу про списання податків на мільйони доларів, які, за твердженнями співрозмовника The New York Times, пішли на оплату гонорарів Іванки Трамп.

 

За даними видання, аналогічна повістка була направлена ​​в компанію Трампа окружним прокурором Манхеттена Сайрусом Венсом-молодшим, який також проводить кримінальне розслідування.

 

Прокуратура почала перевірку після недавнього розслідування New York Times про податкову історію Трампа, яка показала, що президент багато років майже не платив федеральний прибутковий податок.

 

Своєю чергою, агентство Associated Press (AP) не змогло підтвердити наявність запиту від окружного прокурора Манхеттена, проте наявність запиту від генпрокурора штату джерело AP підтвердило.

 

Раніше The New York Times опублікувала статтю, в якій стверджувалося, що Трамп у 2016 та 2017 роках виплатив в якості податків лише за $750. Також журналісти видання стверджують, що він не заплатив прибутковий податок за 10 років.

 

Сам Трамп на прес-конференції в Білому домі заперечував інформацію про ухилення від сплати податків. Президент США додав, що цією статтею про нього журналісти New York Times хотіли перед виборами «створити невелику історію».

 

Адвокат Trump Organization Алан Гартен заявив цій газеті, що «більшість фактів, якщо не всі, неточні».

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар