Ілля Кива: Ми будемо вимагати створення ТСК по аудиту витрачання "коронавірусного" Фонду
3.9 C
Киев
25.11.2020
Політика

Ілля Кива: Ми будемо вимагати створення ТСК по аудиту витрачання «коронавірусного» Фонду

Ілля Кива: Ми будемо вимагати створення ТСК по аудиту витрачання "коронавірусного" Фонду

Народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Нецільове витрачання коштів Фонду по боротьбі з коронавірусною інфекцією, яке виглядає розкраданням, повинна розслідувати відповідна ТСК парламенту. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«Я буду вимагати створення тимчасової слідчої комісії, і моє рішення буде підтримано фракцією, — з аудиту використаних грошей, які, на нашу думку, були вкрадені з Фонду по боротьбі з COVID-19. Кошти були переведені в «Укравтодор», а всі ми знаємо, що ціни на будівництво доріг завищені», — сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА — ЗА ЖИТТЯ наполягатиме на розслідуванні і доведенні цієї справи до суду: «Тоді, коли буде проведено розслідування, ми будемо вимагати, щоб всі причетні до цієї афери опинилися на лаві підсудних», — зазначив він.

Як відомо, станом на 6 листопада з Фонду боротьби з COVID-19 витратили 39 млрд грн (59% від загальної суми). На охорону здоров’я направили 6,6 млрд грн (із запланованих 16,3 млрд грн). Решту витрат — будівництво та ремонт доріг, різні виплати, виробництво українських серіалів. 20 листопада в Україні зафіксовано 14 тис 575 нових випадків зараження COVID-19, всього ж захворіли 598 тис 85 українців, померли від цієї хвороби і ускладнень, пов’язаних з нею 10 тис 598 осіб.

Источник

Залишити коментар