Ілля Кива про перекваліфікацію справи про напад на "Патріотів": це "договорняк" влади з націоналістами
05.12.2020
Політика

Ілля Кива про перекваліфікацію справи про напад на «Патріотів»: це «договорняк» влади з націоналістами

Ілля Кива про перекваліфікацію справи про напад на "Патріотів": це "договорняк" влади з націоналістами

Народний депутат Ілля Кива
«Опозиційна платформа — За життя»

Перекваліфікація справи і пом’якшення запобіжного заходу нападникам на автобус активістів руху «Патріоти — За Життя» — це наслідок домовленостей влади з націоналістичними угрупованнями. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Ілля Кива.

«Це чистий «доворняк» між націоналістичними маргінальними структурами і боягузливою владою в особі президента. Бандитів, які перебувають за гратами, відпускають під домашній арешт, знижують їм ступінь злочину, змінюють статтю. А 30 осіб, які перебувають в розшуку, чиє місцезнаходження відомо, навіть не намагаються заарештувати. Ось вам картина того, як влада знаходиться в прямій взаємодії зі злочинцями, а значить — сама є злочинною», — сказав він.

Ілля Кива підкреслив, що для початку переговорного процесу був використаний факт порушення закону — збройний напад на беззбройних активістів.

«Влада використала їх злочин, посадила виконавців до в’язниці, а їх керівників — за стіл переговорів. Після досягнення компромісу влада злочинців випустила, а значить — отримала зручних виконавців», — зазначив нардеп.

Новини за темою: Суд почав випускати з-під варти націоналістів, які напали на автобус з «Патріотами – За життя» під Харковом

Він також констатував: «Зеленський прекрасно розуміє, що найближчим часом йому доведеться владу вже утримувати, тому що ненависть народу все більше зріє і вже некерована. Незабаром Зеленський зіткнеться з масовими протестами, ми вже бачимо мітинги ФОПів, і йому треба чимось протистояти. Він хоче мати в активі слухняних виконавців брудної роботи. Тільки Зеленський не розуміє одного — ці маргінали рано чи пізно його повісять, оскільки він є для них слабкою здобиччю», — підкреслив політик.

Ілля Кива також зазначив, що не згоден з позицією прокуратури Харківської області про перекваліфікацію справи та клопотання про пом’якшення запобіжного заходу підозрюваним.

«Я звернувся до Генпрокурора з вимогою розібратися в законності дій її підлеглих, співробітників облпрокуратури. І ми будемо добиватися справедливості і покарання злочинців. Вони нападають на автобус з цивільними особами, закидають у вікна гранати, і цей шлях їх свавілля рано чи пізно має закінчитися. Я вам обіцяю, що ми їх зупинимо», — підсумував він.

Источник

Залишити коментар