Ілля Кива: Влада краде і наживається, прикриваючись "цінностями Майдану"
1.6 C
Киев
30.11.2020
Політика

Ілля Кива: Влада краде і наживається, прикриваючись «цінностями Майдану»

Ілля Кива: Влада краде і наживається, прикриваючись "цінностями Майдану"

Народний депутат Ілля Кива
«Опозиційна платформа — За життя»

Кожна нова влада в Україні після подій 2013-2014 рр. прикриває свої злочини «досягненнями Майдану», крадучи і наживаючись на життях українців. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ — ЗА ЖИТТЯ Ілля Кива.

«В ході тих подій звучали слова «євроінтеграція» і «демократія», але ми зіткнулися з тоталітарним режимом Порошенка, який наживався 5 років на війні, а сьогодні у нас аферисти, які шляхом обману дорвалися до влади і точно так же наживаються, тільки вже на хворобі. У чому різниця між Порошенком, який розкрадав Укроборонпром, і Зеленським, який розкрадає Фонд по боротьбі з COVID-19? Зеленський наживається на смерті так само ефективно, як на смертях наживався Порошенко. Це і є досягнення Майдану?» — сказав він.

На підтвердження своїх слів Ілля Кива навів позицію чинного президента, який назвав «викликом цінностям Майдану» обшуки в справі про розкрадання: «Правоохоронна структура провела обшуки у тих, хто розікрав 120 млн грн на пам’ятник Небесній Сотні. Яким викликом цінностям Майдану є системна робота правоохоронців щодо виявлення казнокрадів, корупціонерів?» — підкреслив нардеп.

Політик звернув увагу, що після Революції Гідності економіка країни і добробут населення тільки погіршувалися.

«Одним з тез, заради якох люди вийшли з готовністю протистояти владі, було зниження тарифів. Але тарифи на газ за останні 7 років збільшилися в 15 разів, остаточно знищили медицину, промисловість, приватизовані і вирізані заводи. Діра в бюджеті в 300 млрд грн — це досягнення Майдану. Пенсії вже не виплачуються і планується припинення фінансування соціально незахищених верств населення — це досягнення Майдану. Добова цифра померлих від коронавірусної інфекції в 256 чоловік — це досягнення Майдану. Зовнішнє управління нашою країною — це досягнення Майдану. Назвіть мені хоча б один пункт, який був би реалізований на благо української нації. Сьогодні Україна — суб’єкт з ознаками державності, з маріонетковим урядом і слабким президентом!» — підкреслив він.

Ілля Кива зазначив, що українців фактично обдурили, адже під демократичними гаслами був здійснений переворот.

«Історія, яка відбувалася на Майдані Незалежності, була нам піднесена, як найвище досягнення і боротьба за демократію і краще майбутнє для нашої країни, повалення тоталітарного режиму. І ми всі в це повірили, я щиро був готовий до акту самопожертви заради майбутнього своєї країни! Але я є яскравим прикладом того, як люди тверезіють і до них повертається свідомість. І ми вже оцінюємо ситуацію не гаслами, якими ми по горло ситі, а тими реаліями, які сьогодні є в нашому житті», — підсумував Ілля Кива.

 

Источник

Залишити коментар