Журналіст "зламав" закриту відеоконференцію міністрів ЄС
5 C
Киев
23.11.2020
Новини світу

Журналіст «зламав» закриту відеоконференцію міністрів ЄС

Журналіст "зламав" закриту відеоконференцію міністрів ЄС

Фото: скриншот видео Журналіст «увірвався» в закриту онлайн-конференцію міністрів ЄС

Нідерландський журналіст сам здивувався, що йому вдалося приєднатися до закритої зустрічі. Інцидент викликав дискусії про безпеку конфіденційних зустрічей ЄС.

Журналіст з Нідерландів підключився до закритої онлайн конференції міністрів Євросоюзу. Про це повідомляє ВВС в суботу, 21 листопада.

«Голландському журналісту вдалося втрутитися і припинити конфіденційну відеоконференцію міністрів оборони ЄС», — сказано в повідомленні.

Співробітник RTL Nieuws приєднався до закритої зустрічі після того, як міністр оборони Нідерландів випадково засвітив деякі дані в Твіттері, що допомогло журналісту увійти в систему.

Коли журналіст зрозумів, що приєднався до закритої зустрічі, він здивувався і почав вітатися і розмахувати руками, щоб привернути увагу, що він також став учасником зустрічі. Згодом він вибачився, що перервав конференцію, і запевнив, що не мав на меті втручатися в неї.

Інцидент викликав дискусії про безпеку конфіденційних зустрічей ЄС. В результаті всіх відповідальних за такі зустрічі попросили уважніше ставитися до захисту, а міністрів бути обережніше з тим, чим вони діляться в соціальних мережах.

Нагадаємо, що раніше хакер вкрав у наркоторговця $1 млрд і передав владі США. Хакеру ще в 2012 році або в 2013 році вдалося зламати електронний гаманець, в якому зберігалися біткоїни засновника найбільшої мережі з продажу наркотиків через інтернет Silk Road.

Названо найбільш ненадійні паролі 2020 року

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар