Кабмін планує взяти $300 млн COVID-кредиту МБРР
4.4 C
Киев
26.01.2021
Новини України

Кабмін планує взяти $300 млн COVID-кредиту МБРР

Кабмін планує взяти $300 млн COVID-кредиту МБРР

Фото: kmu.gov.ua Кабмін хоче взяти COVID-кредит МБРР

Гроші будуть спрямовані на модернізацію системи соціальної підтримки населення, кажуть в уряді.

 

Україна планує отримати 300 млн доларів кредиту МБРР для подолання наслідків епідемії COVID-19. Про це заявив представник Кабміну в Раді Василь Мокан у Facebook у понеділок, 23 листопада.

 

Уряд схвалив проект розпорядження президента про делегацію України для участі в переговорах з Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Документом передбачається визнати доцільним залучення позики від МБРР для реалізації інвестиційного проекту Друге додаткове фінансування, спрямоване на подолання наслідків пандемії COVID-19 і залучити 300 млн доларів для проекту Модернізація системи соціальної підтримки населення України.

 

«Позика надасть можливість уряду залучити додаткові кошти для поліпшення результатів діяльності системи соціальної допомоги та соціальних послуг в Україні», — пояснив Мокан.

 

Для цього планується:

 

  • введення надзвичайних грошових трансфертів для осіб і домогосподарств, які втратили роботу або джерела доходу за пандемії COVID-19;
  • підтримки бідних домогосподарств за допомогою існуючої в країні Програми державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;
  • зміцнення систем і інститутів надання соціального захисту для поліпшення реагування в майбутньому.

 

Нагадаємо, що раніше в ОП заявили про стабілізацію ситуації з COVID. Зеленський вважає, що карантин вихідного дня і додаткові заходи безпеки дають свої результати.

 

Також Шмигаль уточнив пункти «плану Б» щодо локдауну. Нові карантинні обмеження уряд уже обговорює з місцевою владою і главами церков. Кабмін також планує зміцнити медичну систему.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар