Лідер білоруського етногурту Дмитро Сосновський поїхав в Україну
23.01.2021
Новини світу

Лідер білоруського етногурту Дмитро Сосновський поїхав в Україну

Лідер білоруського етногурту Дмитро Сосновський поїхав в Україну

Фото: Facebook/Зміцер Сасноўскі Підозрілі невідомі розшукували музиканта

Відомий музикант із Білорусі виїхав в Україну, маючи думку, що в Києві безпечніше. До цього на батьківщині він був затриманий силовиками, оштрафований. Вдома, у Мінську, невідомі хотіли виламати двері його квартири.

 

Лідер білоруської групи Стари Ольса музикант Дмитро Сосновський виїхав з Білорусі в Україну. На його думку, тут набагато безпечніше, ніж у його рідній країні. Про це виконавець повідомив на своїй сторінці в Facebook.

 

«У Києві, у друзів, у безпеці. Мемуари напишу. Спасибі: Вікторович, моя сім’я, родина, яка врятувала, конспіративний будинок, гараж, хлопчики; Сандрі з Познані, Філу з Міннеаполіса, Антону з Техасу, пастору Річарду, Панкевичу, Карині і Жені, полковнику. І ще багато добрих людей! Жыве вечна! Ми переможемо!» — написав у соцмережі Сосновський.

 

13 листопада Сосновський був затриманий у Клецку, де стояв у ланцюзі пам’яті Романа Бондаренка. Через три дні він отримав штраф у 30 базових величин (810 рублів), пише видання TUT.BY.

 

Музикант повернувся в Мінськ 18 листопада. Однак йому стало відомо, що невідомі ходять по сусідах з його фото.

 

«Я повернувся в Мінськ, а тут шукають по під’їзду, з моїм фото, на сходах невідомі вирішували, як мені двері виламати. Усіх обіймаю, я на лижі», — написав Сосновський у Facebook.

 

Стари Ольса — відома група, що виконує середньовічну білоруську музику.

 

Раніше повідомлялося, що в Білорусі на акціях протесту затримали 345 осіб.

 

Також Korrespondent.net писав, що білоруська автокефальна церква наклала на Лукашенка анафему. Його назвали «колишнім президентом, який творить беззаконня, переслідує і вбиває… християн за правду». Архієпископ також закликав припинити виконувати його злочинні накази.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар