Мінцифри анонсувало нові методи боротьби з COVID
-0.9 C
Киев
03.12.2020
Новини України

Мінцифри анонсувало нові методи боротьби з COVID

Мінцифри анонсувало нові методи боротьби з COVID

Фото: Getty Images Україна посилює боротьбу з COVID

В Україні готуються ввести електронні рецепти і направлення на ПЛР, а також запустити чат-бот для швидкої допомоги.

 

Україна введе нові цифрові інструменти в боротьбі з епідемією коронавірусу. Про це заявив голова Мінцифри Михайло Федоров у Facebook у п’ятницю, 20 листопада.

 

У кожній опорній лікарні з’явиться відповідальний за актуальну інформацію щодо числа заражених коронавірусом, госпіталізованих, числа ліжко-місць. На базі цієї інформації з’явиться чат-бот. Через нього «швидкі» зможуть дізнаватися, скільки місць залишилося і куди везти пацієнта.

 

«Завдяки інструменту диспетчери «швидких» будуть розуміти, куди можна направляти пацієнта на госпіталізацію. Найближчим часом ми запустимо пілотний проект на базі одного регіону», — написав Федоров.

 

Також додаток Вдома буде оновлено. Люди зможуть вказувати симптоми, які оброблятимуться Центром громадського здоров’я.

 

«Електронні направлення на ПЛР-тестування. Інструмент вже працює в поліклініках, готуємо функціонал для «швидких» і стаціонару. Це дозволить моніторити результати тестування і терміни дії тесту», — додав Федоров.

 

Як зазначив міністр, сервіс уже розроблений і доступний для медичних працівників.

 

Нарешті, Мінцифри вводить електронний рецепт на антибіотики, який зменшить хаотичне вживання антибіотиків самостійно, а також готує стратегію впровадження QR-системи для моніторингу ситуації в публічних місцях.

 

Нагадаємо, що раніше МОЗ оновило перелік країн червоної зони. В’їзд заборонений з 44 країн, зокрема, Грузії, Чехії, Польщі, Хорватії, Італії, Франції, Португалії, Угорщини, США та інших.

 

Також у МОЗ заявили, що завантаженість COVID-ліжок знижується. Незважаючи на зростання захворюваності на коронавірус, завантаженість ліжок у лікарнях знижується.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар