Міністри країн ЄС домовилися про нові санкції щодо Білорусі - ЗМІ
-0.4 C
Киев
01.12.2020
Новини світу

Міністри країн ЄС домовилися про нові санкції щодо Білорусі — ЗМІ

Міністри країн ЄС домовилися про нові санкції щодо Білорусі - ЗМІ

ЄС посилює санкційний тиск на Білорусь

Черговий пакет санкцій буде підготовлений до кінця листопада — початку грудня. У нього можуть увійти і фізичні особи, і організації.

 

На неформальній відеоконференції глав МЗС країн ЄС, що проходить у четвер, досягнуто домовленості про розробку третього пакета обмежувальних заходів щодо Білорусі. Про це Повідомив кореспондент Радіо Свобода в Брюсселі Рікард Йозвяк у Twitter у четвер, 19 листопада.

 

«Міністри закордонних справ ЄС тільки що домовилися про просування роботи над третім пакетом санкцій відносно Білорусі. Він, ймовірно, буде підготовлений до кінця листопада — початку грудня і  включатиме в себе як фізичних осіб, так і організації», — написав Йозвяк.

 

Нагадаємо, 2 жовтня ЄС ввів санкції проти Білорусі. Тоді у список обмежувальних заходів потрапили близько 40 представників керівництва республіки, однак Лукашенка серед них не було. Санкції проти нього ввели в другому пакеті — 6 листопада.

 

У свою чергу Лукашенко заявив, що він «не париться» з приводу санкцій ЕС.А напередодні стало відомо, що Білорусь розширила санкції у відповідь проти ЄС і Канади.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар