МОН назвало річний дохід від студентів-іноземців
2.3 C
Киев
28.11.2020
Новини України

МОН назвало річний дохід від студентів-іноземців

МОН назвало річний дохід від студентів-іноземців

Фото: pixabay.com У МОН вважають щорічний дохід від іноземних студентів

В Україні навчаються понад 80 тисяч іноземних студентів зі 158 країн світу. В середньому, тривалість з навчання становить п’ять-шість років.

 

Студенти-іноземці приносять українським ВНЗ понад півмільярда доларів доходу в рік. Про це повідомляє прес-служба Міносвіти у вівторок, 17 листопада.

 

Один іноземний студент витрачає за рік навчання 6-8 тисяч доларів. При цьому станом на 1 січня 2020 року в українських вишах навчалося 80 470 іноземних студентів зі 158 країн світу.

 

У 2019 році на навчання, проживання, страхування, оформлення документів, харчування, транспорт та інші потреби іноземні студенти витратили $570 млн.

 

«Якщо, в середньому, тривалість навчання становить 5-6 років, то загалом дохід України від іноземних студентів за цей період становить понад 3 млрд доларів США», — повідомили в МОН.

 

Нагадаємо, що раніше ВНЗ отримали нові рекомендації з карантину. Міністерство рекомендує закладам вищої освіти з понеділка вводити змішану форму навчання.

 

Також у МОН розповіли про вступну кампанію-2021. Для реєстрації електронного кабінету необхідно буде мати хоча б один сертифікат ЗНО та документ про повну загальну середню освіту.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар