МОЗ планує повернути обмеження на відвідування богослужінь
3.3 C
Киев
27.11.2020
Новини України

МОЗ планує повернути обмеження на відвідування богослужінь

МОЗ планує повернути обмеження на відвідування богослужінь

Фото: КМУ Кабмін має намір повернути карантинні обмеження для храмів і церков

У храмах і церквах усіх конфесій повернуть суворі умови за кількістю прихожан на загальну площу будівлі.

 

Міністерство охорони здоров’я України рекомендувало повернути карантинні обмеження для храмів і церков, а саме — стежити за кількістю осіб на метр квадратної площі будівлі. Про це в п’ятницю, 20 листопада, заявив заступник глави відомства і головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає прес-служба МОЗ.

 

Планується знову встановити обмеження щодо кількості осіб, які можуть знаходиться в храмі. У Міністерстві відзначили, що це питання розглянуть найближчим часом.

 

«МОЗ у майбутньому готове розглянути норму, яка працювала раніше, про обмеження кількості людей у храмах на метр квадратної площі будівлі», — розповіли у відомстві.

 

Нагадаємо, що в МВС пропонують ввести повний локдаун. Введені в Україні карантинні заходи — це напівзапобіжник, який може закінчитися тим, що в Україні буде фіксуватися 25-30 тисяч хворих у день, вважає заступник міністра МВС.

 

Також повідомлялося, що українців без масок почнуть штрафувати із завтрашнього дня. За відсутність маски або її неправильне носіння українців почнуть штрафувати починаючи із суботи. Розмір штрафів — від 170 до 255 гривень.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар