На Львівщині з'явився перший "шериф"
-0.9 C
Киев
03.12.2020
Новини України

На Львівщині з’явився перший «шериф»

На Львівщині з'явився перший "шериф"

Фото: Нацполиция На Львівщині відкрилася перша поліцейська станція

Поліцейський офіцер громади здійснюватиме повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції і патрульного поліцейського.

 

У Львівській області відкрилася поліцейська станція в курортному селищі Славське. Про це повідомляє відділ комунікації поліції львівської області.

 

Урочисте відкриття станції відбулося 12 листопада.

 

Славська об’єднана територіальна громада першої на Львівщині взяла участь в проекті Поліцейський офіцер суспільства, головною метою якого є забезпечити кожну територіальну громаду поліцейським офіцером, який буде працювати на території громади.

 

«Поліцейський офіцер громади здійснює повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції і патрульний поліцейський, а головна його задача — надавати мешканцям якісні поліцейські послуги, щодня забезпечувати правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагувати на проблеми суспільства і запобігати вчиненню правопорушень», — йдеться в повідомленні.

 

Проект впроваджується для взаємодії населення на основі партнерства, а оцінювати роботу правоохоронців будуть самі мешканці.

 

 

Нагадаємо, в Україні планують дільничних поступово замінювати поліцейськими громади, які працюватимуть як шерифи.

 

Раніше повідомлялося, що щось подібне кілька років тому планували запустити в Полтавській області. Планувалося, що дільничного офіцера, якому належить виконувати роль «шерифа», вибиратиме територіальна громада.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар