На Львівську залізницю поставляли браковані запчастини з Росії - СБУ
3.1 C
Киев
28.11.2020
Новини України

На Львівську залізницю поставляли браковані запчастини з Росії — СБУ

На Львівську залізницю поставляли браковані запчастини з Росії - СБУ

На Львівську залізницю поставляли браковані російські запчастини

В Україну запчастини ввозили через непідконтрольні території Донбасу. Силовики підозрюють, що так могли фінансуватися «ЛДНР».

 

СБУ викрила нелегальну схему поставки неякісних російських запчастин на Львівську залізницю. Про це повідомляє прес-служба відомства в середу, 18 листопада.

 

Механізм організували за сприяння посадових осіб регіональної філії Укрзалізниці. Він діяв протягом 2019-2020 років. Серед запчастин, які поставлялися на залізницю, були взагалі непридатні для використання.

 

«Своїми діями фігуранти не тільки завдали значних економічних збитків Укрзалізниці, а й створювали реальні передумови до виникнення надзвичайних подій на об’єктах критичної інфраструктури залізничної галузі», — додали силовики.

 

Крім того, СБУ підозрює, що шляхом реалізації цього механізму могли фінансуватися так звані «ЛНР» і «ДНР».

 

Наразі порушено кримінальну справу. У Львові та Києві проходять обшуки в посадових осіб УЗ і в офісах комерційних структур постачальників.

 

Нагадаємо, що раніше працівники Укрзалізниці організували схему фіктивного ремонту поїздів. Зловмисники залучили фіктивні підприємства і склали неправдиві документи про модернізацію більш як 20 поїздів.

 

Мільярди збитків і корупція. Що відбувається з УЗ

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар