Новий локдаун економіка перенесе легше - Милованов
0.6 C
Киев
26.01.2021
Новини України

Новий локдаун економіка перенесе легше — Милованов

Новий локдаун економіка перенесе легше - Милованов

Фото: ukraina24 В ОП оцінили вплив карантину на економіку

Голова Київської школи економіки та позаштатний радник керівника Офісу Президента впевнений, що українська економіка вже адаптувалася до карантину.

У разі введення повторного жорсткого карантину українська економіка втратить тричі менше, ніж під час весняного локдауну. Про це заявив в ефірі ICTV радник керівника Офісу Президента Тимофій Милованов в ефірі ICTV.

За його словами, другий локдаун буде мати легший перебіг, оскільки за цей час економіка адаптувалася до умов карантину.

«Цікавить, якщо дуже спрощено, перше — життя людей. Друге — вплив на економіку. Днями буде у нас прес-реліз дослідження, якщо ми введемо жорсткий карантин, наскільки він вдарить по економіці, скільки% ВВП, якщо жаргоном говорити, частина економіки, яку ми додатково втратимо. Скажу, що в три рази менше, ніж було навесні. Тому що моделі показують, що українська економіка адаптувалася», — заявив Милованов.

Він зазначив, що разом з тим, навряд чи буде введено повний локдаун.

«Нам не потрібно закривати всю економіку. Нам потрібно обмежувати певні типи бізнесу, де люди одночасно можуть заразитися», — зазначив радник керівника ОП, додавши, що обмеження можуть торкнутися тільки певних галузей.

Нагадаємо, Милованов також повідомив, що траншу МВФ в цьому році не буде. Разом з тим, до кінця року Україна може отримати запозичення в інших структур.

У МОЗ назвали головну умову повного локдауну

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар