Новостворена "За майбутнє" перемагає у чотирьох великих містах у другому турі виборів
-13.9 C
Киев
16.01.2021
Політика

Новостворена «За майбутнє» перемагає у чотирьох великих містах у другому турі виборів

Новостворена "За майбутнє" перемагає у чотирьох великих містах у другому турі виборів


Facebook/Політична партія «За майбутнє»

У другому турі виборів міських, селищних і сільських голів у чотирьох із одинадцяти великих міст країни перемагає партія «За майбутнє». Про це повідомили місцеві штаби політсили, які провели паралельний підрахунок голосів.

У черкаському штабі партії заявили про впевнену перемогу свого представника, чинного міського голови Анатолія Бондаренка. Він набрав 56% голосів проти 44% у іншого кандидата Віктора Євпака.

У Полтаві місцевий штаб «За майбутнє» заявив про перемогу свого кандидата Олександра Мамая, який набрав близько 53% голосів проти 47% у його конкурента від партії «Слуга народу» Сергія Іващенка.

У Бердянську теж перемагає кандидат від «За майбутнє» Валерій Баранов.

Крім цього, ще одну перемогу «За майбутнє» здобуває в Нікополі. Місцевий представник політсили Олександр Саюк заявив, що він має 55% голосів, а його конкурент від «Слуги народу» Руслан Олійник – лише 41%.

Напередодні другого туру виборів Центральна виборча комісія опублікувала зведені дані щодо кількості переможців на виборах міських, селищних і сільських голів. Партія «За майбутнє» зайняла у цьому рейтингу друге місце у країні. При цьому, політсила створена лише наприкінці травня цього року. Лідером партії є народний депутат України Ігор Палиця.

Источник

Залишити коментар