ООН: Через пандемію зростає рівень бідності населення
3.1 C
Киев
28.11.2020
Новини світу

ООН: Через пандемію зростає рівень бідності населення

ООН: Через пандемію зростає рівень бідності населення

Фото: DW ООН: Через пандемію зростає рівень бідності населення

Через пандемію COVID-19 у злиднях можуть опинитись до 130 мільйонів людей. За оцінками Світового банку, людина перебуває у злиднях, коли на кожен день вона має менше 1,9 долара США.

За даними експертів Конференції ООН з торгівлі і розвитку (UNCTAD), через поширення коронавірусу до 130 мільйонів людей можуть опинитись у злиднях. Як ідеться у доповіді UNCTAD про економічні наслідки пандемії, вперше з 1998 року рівень бідності у світі знову зростає. За оцінками Світового банку, людина перебуває у злиднях, коли на кожен день вона має менше 1,9 долара США.

Втрата роботи для багатьох людей у бідних країнах прирівнюється до «вільного економічного падіння», оскільки там відсутні соціальні запобіжники, йдеться у доповіді. UNCTAD виходить з того, що 85 відсотків працівників у 50 бідних країнах світу не мають жодного соціального захисту.

Нагадаємо, Світовий банк зобов’язався виділити 160 мільярдів доларів сотні країн до червня 2021 року в рамках фондів для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Кошти будуть спрямовані на забезпечення широкого економічного зростання і підвищення середніх доходів у країнах, що розвиваються.

Понад дев’ять мільйонів українців стануть бідними через COVID-19 — ООН

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар