"Опозиційна платформа - За життя": Президент Зеленський несе персональну відповідальність за те, що Україна виступила проти засудження героїзації нацизму
4 C
Киев
24.11.2020
Політика

«Опозиційна платформа — За життя»: Президент Зеленський несе персональну відповідальність за те, що Україна виступила проти засудження героїзації нацизму

"Опозиційна платформа - За життя": Президент Зеленський несе персональну відповідальність за те, що Україна виступила проти засудження героїзації нацизму


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Президент Володимир Зеленський несе персональну відповідальність за те, що Україна виступила проти засудження героїзації нацизму. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя», яку оприлюднено на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН на засіданні в середу ухвалив російський проект резолюції про боротьбу з » героїзацією нацизму, неонацизмом та іншими видами практики, які сприяють ескалації сучасних форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії та пов’язаної з ними нетерпимості». За цей документ проголосували 122 держави, 53 – утрималися, висловилися проти 2 держави: США і Україна.

«Опозиційна платформа — за життя» як політична сила, яка щиро і послідовно бореться проти героїзації нацизму, наполягає на неприйнятності неонацизму і радикалізму в українському суспільстві і сучасному світі, яка виступає за збереження історичної пам’яті, заявляє: ми вважає публічною ганьбою для нашого народу той факт, що Україна систематично, раболіпно підтримуючи позицію Сполучених Штатів, врозріз з позицією всього цивілізованого світу, виступає проти резолюцій Генасамблеї ООН, які засуджують нацизм.

Чи маємо ми право забувати, чого коштували нам мир і свобода?! Хіба не було б таке забуття зрадою великого подвигу наших батьків і дідів у боротьбі з нацизмом, немислимим прощенням тих священних і страшних жертв, які принесені кожною українською родиною на вівтар Перемоги у Великій Вітчизняній війні?!

Заявляємо, що повну відповідальність за небажання засудити героїзацію нацизму несе Президент України в.Зеленський, який, згідно з Конституцією України, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, і рішуче засуджуємо такі її дії.

«Опозиційна платформа — за життя» 9 травня 2020 року виступила з ініціативою створення в Україні громадського руху «Український фронт захисту історичної пам’яті». Мета цього руху-викривати спроби фальсифікації історії, захищати історичну пам’ять і не допустити забуття подвигу радянських людей, здійсненого під час Великої Вітчизняної війни.

Ми завжди будемо непримиренними ворогами зради подвигу нашого народу і обелення нацизму, які б цинічні директиви не давала Президенту Зеленському прагне до встановлення світового панування влада Сполучених Штатів Америки. 

Источник

Залишити коментар