"Опозиційна платформа – За життя": Звільняючи терористів з-під варти, влада Зеленського стає їхньою співучасницею
-0.3 C
Киев
30.11.2020
Політика

«Опозиційна платформа – За життя»: Звільняючи терористів з-під варти, влада Зеленського стає їхньою співучасницею

"Опозиційна платформа – За життя": Звільняючи терористів з-під варти, влада Зеленського стає їхньою співучасницею


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Звільняючи терористів з-під варти, влада Зеленського стає їхньою співучасницею. Відповідну заяву опублікувала партія «Опозиційна платформа — За життя», передає пресслужба політсили.

Наводимо текст повідомлення дослівно:

Сьогодні, 20 листопада, Київський районний суд м.Харкова розглядав справу націонал-радикалів, представників «Національного корпусу» і «Азова», які вчинили 27 серпня 2020 року на трасі Київ – Харків збройний напад на автобус, в якому їхали 22 члени організації «Патріоти – за життя».

Очолювана черговою» на 100% людиною Зеленського » прокуратура вдалася до цинічної трансформації – напад, який не тільки обурив всю Україну, а й викликав найширший резонанс у міжнародних ЗМІ, перетворився на банальне хуліганство.

Захищаючи націонал-радикалів-виконавців цієї брудної роботи, без сумніву виконували політичне замовлення, влада Зеленського з першої хвилини намагалася кваліфікувати цей терористичний акт, який ставив своєю метою розстріл і спалення живцем активістів організації «Патріоти – за життя», як хуліганство. Через лічені години після вчиненого збройного нападу за фактом розстрілу автобуса з активістами організації «Патріоти – за життя» до Єдиного реєстру досудових розслідувань були внесені відомості про вчинення злочину, передбаченого ч.4 ст. 296 («Хуліганство») Кримінального кодексу України. Таке розпорядження віддав керівник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко. Наша партія рішуче протестувала проти цього, вимагаючи негайної відставки зазначеного чиновника.

Сьогодні, відпускаючи націонал-радикалів під домашній арешт, влада робить черговий крок до того, щоб вони залишилися безкарними. Особливо цинічним виглядає це рішення в світлі того, що введений владою і знищуючий бізнес локдаун вихідного дня, по суті, є домашнім арештом для мільйонів українців, а значить, своїми діями влада прирівняла українців до цих бандитів з великої дороги.

«Опозиційна платформа — за життя» заявляє, що таке рішення харківського суду, прийняте з подачі органів прокуратури і МВС, свідчить про остаточне зрощення влади Зеленського з націонал-радикалами, небажання захищати конституційний порядок і відстоювати справедливість, а також про використання інструментів політичного терору.

Источник

Залишити коментар