Палестина відновить відносини з Ізраїлем
3.1 C
Киев
28.11.2020
Новини світу

Палестина відновить відносини з Ізраїлем

Палестина відновить відносини з Ізраїлем

Фото: Getty Images Палестина вирішила відновити стосунки з Ізраїлем

Своєю чергою, в Ізраїлі заявили про необхідність примирення з Палестиною і вказали на безліч перспектив для співпраці в різних областях.

 

Палестина відновить відносини з Ізраїлем. Про це заявив міністр у справах Палестинської національної адміністрації Хусейн аш-Шейх, повідомляє палестинське інформагентство WAFA в середу, 18 листопада.

 

На основі отриманих офіційних листів, що підтверджують зобов’язання Ізраїлю за двосторонніми угодами, відносини Палестинської національної адміністрації з Ізраїлем повертаються до того рівня, на якому вони були до 19 травня 2020 року.

 

Як вказує Middle East Monitor, таке рішення може допомогти Палестині в отриманні податкових платежів на суму в три мільярди шекелів ($890 млн), які Ізраїль не перераховував Палестині після розірвання ПНА домовленостей у травні цього року. При цьому економіка Палестини сильно постраждала під час пандемії.

 

Своєю чергою, президент Ізраїлю Реувен Рівлін заявив, що настав час зміцнити довіру і помиритися, в тому числі і з палестинцями.

 

«Нова дружба між Ізраїлем і Бахрейном, а також іншими країнами в нашому регіоні ясно показує, що мир можливий, і мир не чекатиме. Тому я чітко даю зрозуміти палестинському народу, що Ізраїль хоче жити в мирі в цьому регіоні. Євреї і мусульмани, діти Авраама, ізраїльтяни і палестинці не приречені жити разом, нам судилося жити разом. Прийшов час зміцнити довіру і помиритися», — сказав Рівлін.

 

За словами президента, в обох країн багато перспектив для співпраці в різних областях.

 

Нагадаємо, що раніше анексія Ізраїлем палестинських земель на Західному березі річки Йордан була передбачена в «угоді століття» з близькосхідного врегулювання, яку 28 січня представив президент США Дональд Трамп. План дає ізраїльській владі «зелене світло» на анексію близько 30% території Західного берега. Тоді Палестина оголосила про вихід зі всіх угод з Ізраїлем і США.

Історичний прорив. Ізраїль домовився з ОАЕ

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар