Перерахунок голосів підтвердив перемогу Байдена в Джорджії
4.2 C
Киев
25.11.2020
Новини світу

Перерахунок голосів підтвердив перемогу Байдена в Джорджії

Перерахунок голосів підтвердив перемогу Байдена в Джорджії

Фото: АР Перерахунок голосів у Джорджії проводився вручну

Перевага Джо Байдена в Джорджії після перерахунку бюлетенів незначно скоротилася й склала 12 284 голоси. Але республіканці можуть вимагати ще одного перерахунку.

Результати перерахунку голосів, поданих у Джорджії під час виборів президента США, підтвердили перемогу демократа Джо Байдена в цьому штаті. Про це в четвер, 20 листопада, заявив віцегубернатор Джорджії Бред Раффенспергер.

Після перерахунку бюлетенів в усіх 159 округах чинний президент, республіканець Дональд Трамп набрав 2 462 857 голосів, тоді як Байден — 2 475 141. Отже, перевага демократа склала 12 284 голоси. Раніше відрив Байдена становив 12 780 голосів. «Перший в історії штату повний аудит підтвердив ім’я переможця», — заявив Раффенспергер.

Утім, за повідомленнями американських ЗМІ, через надзвичайно малий розрив — менш ніж пів відсотка голосів — республіканці можуть вимагати нового перерахунку — цього разу із застосуванням сканерів. Перший перерахунок провели в штаті вручну.

Нагадаємо, що президентські вибори відбулися в США 3 листопада. Згідно з прогнозами провідних американських ЗМІ, Байден здобув на них перемогу, отримавши 306 голосів виборників, проте Трамп досі не визнав своєї поразки та заявляє про масштабні фальсифікації.

ЗМІ: у Джорджії під час перерахунку виявили 2,6 тисячі неврахованих голосів

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар