По Україні швидкі починають відмовляти в госпіталізації з COVID: немає місць
5 C
Киев
23.11.2020
Новини України

По Україні швидкі починають відмовляти в госпіталізації з COVID: немає місць

По Україні швидкі починають відмовляти в госпіталізації з COVID: немає місць

Лікарі швидкої відмовляються забирати пацієнтів з COVID-19 в лікарні

Такі випадки були зафіксовані в Кривому Розі, Запоріжжі та Дніпропетровській області. Медики швидкої посилалися на відсутність місць у лікарнях.

 

У Кривому Розі швидка допомога відмовилася госпіталізувати літню пацієнтку, пославшись на відсутність місць у лікарні. Про це заявив заступник голови МОЗ Ярослав Кучер на брифінгу в середу, 18 листопада.

 

Медики приїхали до бабусі, у якої вже кілька днів була температура, кашель і важке дихання. Фельдшер вколов їй антибіотик, але краще жінці не стало, і вона попросилася в лікарню.

 

«Ми Вас госпіталізуємо, як тільки десь з’явиться місце», — відповіли медики швидкої.

 

Аналогічна історія сталася в Запоріжжі. Там швидка відмовилася приїжджати до бабусі, яка була у важкому стані.

 

Ще один випадок зафіксували в Дніпропетровській області. Жінці з двобічною пневмонією та температурою 39 відмовили в госпіталізації, пояснивши це відсутністю місць у лікарні.

 

Тільки коли рідні пацієнтів поскаржилися на дії швидкої допомоги, хворих госпіталізували. Тепер вони проходять курс лікування в стаціонарі.

 

Нагадаємо, що для літніх вводять пріоритетні години в магазинах. Заклади торгівлі та послуг зобов’язані ввести з 10:00 до 12:00 години для закупівель, здійснюваних літніми людьми.

 

Також повідомлялося, що Україна закупить шість млн експрес-тестів. Швидкі тести отримають сімейні лікарі та мобільні бригади швидкої допомоги. Також виділені гроші на додаткове забезпечення киснем ліжок у лікарнях.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар