Політтехнолог про скандальну заяву Резнікова щодо Донбасу: Сказане має бути анульоване
4.1 C
Киев
24.11.2020
Політика

Політтехнолог про скандальну заяву Резнікова щодо Донбасу: Сказане має бути анульоване

Політтехнолог про скандальну заяву Резнікова щодо Донбасу: Сказане має бути анульоване

Тарас Загородній. Фото Синиця Олександр / УНІАН

Віцепрем’єр має вибачитися, вважає Тарас Загородній

Віцепрем’єр-міністр Олексій Резніков має вибачитися за свою заяву щодо Донбасу, те, що він сказав, має бути анульоване.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту «Чудова четвірка» на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Експерт, коментуючи резонансну заяву віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова, який, нагадаємо, назвав тимчасово непідконтрольні уряду території Донбасу «ментально хворими» і порівняв їх із «пухлиною», наголосив, що посадовець має вибачитися за такі слова.

«Я вважаю, що дуже помилкова думка. Вважаю, що пан Резніков повинен вибачитися за свої слова і чітко довести, що те, що він говорив, повинно бути або анульоване, або просто вибачення повинно бути, бо він не мав права такого говорити», – сказав Тарас Загородній.

Політтехнолог під час обговорення ймовірних кроків для мирного врегулювання на Донбасі зауважив, що має сумніви, що українські дипломати мають реальні механізми, щоб апелювати до країн-підписантів Будапештського меморандуму. Він нагадав, що і міжнародні партнери, і Україна визнає, що Мінські домовленості – це єдиний механізм виходу із конфлікту на Донбасі.

Нагадаємо, віцепрем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков вважає, що частини Донбасу непідконтрольні Києву є «ментально хворими».

Як повідомляли, «Опозиційна платформа – За життя» вимагає «ампутувати» провокатора – віцепрем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій і заступника глави делегації України в ТКГ Олексія Резнікова з мирних переговорів щодо Донбасу.

Источник

Залишити коментар