Порошенко і Зеленський об'єднуються у коаліцію в Одеській міськраді
5.2 C
Киев
24.01.2021
Політика

Порошенко і Зеленський об’єднуються у коаліцію в Одеській міськраді

Порошенко і Зеленський об'єднуються у коаліцію в Одеській міськраді


Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Партії п’ятого президента України Петра Порошенка і діючого глави держави Володимира Зеленського об’єднуються в коаліцію в Одеській міській раді відразу після виборів, незважаючи на демонстрований суспільству показний антагонізм. Про це йдеться в заяві Одеської міської організації «Опозиційної платформи — За життя», яку розміщено на сайті політсили.

«Ще вчора вони лили один на одного бруд, звинувачували у корупції і зраді та креслили «червоні лінії». Після виборів вони стали партнерами, які створюють політичну сім’ю.

Ця нова «політична сім’я» разом з корупціонером Трухановим просуває в Одесі свої бізнес-інтереси, ділить міський бюджет та виконує антинародні урядові директиви. Із цією метою порошенківські депутати проголосують за призначення «непримиренного» політичного опонента, представника Зе-команди на посаду секретаря міської ради Одеси», — наголошується в ній. 

При цьому додається, що після місцевих виборів старий і новий режим вже не соромляться демонструвати взаємну симпатію. З Одеси почалася відкрита коаліція Зеленського і Порошенка, яку далі хочуть реалізувати по всій країні, виступаючи єдиним фронтом і повертаючи країну до минулого режиму.

Одеська міська організація і фракція міської ради ОПЗЖ мають намір протидіяти цим планам, основною метою яких є підпорядкувати собі Одеську міську раду і накласти лапу на землю, власність і майбутнє одеситів.

Источник

Залишити коментар