Посол США назвала головні виклики на шляху України в НАТО
-0.3 C
Киев
27.11.2020
Новини України

Посол США назвала головні виклики на шляху України в НАТО

Посол США назвала головні виклики на шляху України в НАТО

Фото: кадр из видео Посол США назвала головні проблеми на шляху України в НАТО

Україна має дві проблеми, з якими необхідно впоратися, і обидві вони вагомі, підкреслила Крістіна Квін.

 

На шляху України в НАТО основними проблемами є російська агресія на Донбасі і в Криму, а також внутрішня корупція. Про це заявила тимчасовий повірений у справах США Крістіна Квін на онлайн-форумі коаліції Реанімаційний пакет реформ Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюса в Києві у вівторок, 17 листопада.

 

«Перед Україною стоїть два виклики в євроатлантичній інтеграції: перший це — агресія Криму на кількох фронтах, у тому числі анексія Криму, агресія на Донбасі і дезінформація. Другий виклик — боротьба з корупцією. І обидва виклики — вагомі», — сказала Квін.

 

Також посол застерегла від того, що судова реформа може відкотитися назад, і зауважила на подальшому впливі олігархів на суди.

 

«Ми також бачимо, що з боку союзників Росії в Україні є спроби підірвати європейський наратив із заявами про нібито зовнішнє втручання в українські справи. Цей наратив є помилковим, так як він перевертає все з ніг на голову. Західні партнери підтримують Україну», — підкреслила Квін.

 

Нарешті, посол нагадала, що Зеленський обіцяв завершити судову реформу — і якщо Україна зробить це, то стане на рівень європейських країн.

 

Нагадаємо, що раніше Хомчак розповів про реформу ЗСУ. Військові сили і всі процеси в них продовжують приводити у відповідність із принципами НАТО, каже Хомчак.

 

Також повідомлялося, що Зеленський бачить у НАТО шанс зберегти Україну. Членство України в НАТО необхідне для забезпечення безпеки в регіоні, говорить президент.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар