Позов Трампа за підсумками виборів у Мічигані відкликають
3.3 C
Киев
27.11.2020
Новини світу

Позов Трампа за підсумками виборів у Мічигані відкликають

Позов Трампа за підсумками виборів у Мічигані відкликають

Штаб Трампа відкликає позов за підсумками виборів у Мічигані

Джуліані говорить, що команда Трампа досягла того, чого прагнула — «припинення передчасної сертифікації виборів».

 

Штаб президента США Дональда Трампа відкликає позов, що оскаржує результати підрахунку голосів на виборах у Мічигані. Про це заявив адвокат Трампа Рудольф Джуліані, повідомляє Reuters у четвер, 19 листопада.

 

«Цього ранку ми відкликаємо наш позов у Мічигані, досягнувши того, до чого ми прагнули — припинення передчасної сертифікації [результатів] виборів в окрузі Вейн до того, поки всі жителі не переконаються, що кожен законний голос був порахований, а кожен незаконний — ні» , — сказано в заяві.

 

Джуліані стверджує, що порушення на виборах у США були не поодинокими випадками в окремих штатах, а були частиною централізованого плану фальсифікації результатів голосування.

 

«Коли ми почали розслідування, дуже швидко з’ясувалося, що це не поодинокий випадок фальсифікації [підсумків] голосування в якомусь одному штаті. Це схема, яка повторюється в цілому ряді штатів, практично ідентична схема, наявність якої дає підставу будь-якому досвідченому слідчому, прокурору припустити, що існував план, розроблений в якомусь одному місці, спрямований на те, щоб здійснити всі ці різні епізоди шахрайства під час проведення голосування», — говорить Джуліані.

 

Він додав, що цей план нібито «фокусувався на великих містах і особливо великих містах, контрольованих демократами».

 

Нагадаємо, що раніше Трамп заявив про «жахливі порушення» на виборах і пригрозив позовами. Американський лідер впевнений у тому, що в ряді регіонів мали місце фальсифікації на користь демократів.

 

Також повідомлялося, що в штаті Вісконсін на вимогу Трампа перерахують голоси. Республіканець Трамп домігся перерахунку голосів у двох округах штату Вісконсін — оплоті демократів. Це виборчому штабу нинішнього глави Білого дому коштуватиме $3 млн.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар