Путін похвалив Китай за успішну боротьбу з коронавірусом
3.9 C
Киев
25.11.2020
Новини світу

Путін похвалив Китай за успішну боротьбу з коронавірусом

Путін похвалив Китай за успішну боротьбу з коронавірусом

Китай показав усьому світові приклад успішної боротьби з COVID — Путін

Китай показав усьому світові, що можна успішно протистояти поширенню інфекції, вважає Володимир Путін.

 

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Китай продемонстрував іншим країнам можливість ефективної боротьби з епідемією COVID-19. Про це він сказав на саміті БРІКС у вівторок, 17 листопада.

 

«Китай першим зіткнувся з цією загрозою, з пандемією коронавірусної інфекції, і продемонстрував потім усьому світові, що можна успішно з цим боротися. Результат [цієї боротьби], дійсно, істотний, ясний, зрозумілий, це хороший приклад для інших», — сказав Путін.

 

Також Путін вважає важливим, що країни БРІКС у такій роботі не зачиняються одна від одної.

 

«Ми відкриваємо не тільки свої наукові установи, свої кордони для фахівців, але й відкриті для просування вакцини, для роботи у сфері виробництва й обміну лікарськими препаратами в боротьбі з пандемією», — додав Володимир Путін.

 

При цьому, коментуючи виступ Сі Цзіньпіна, Путін підтримав його пропозицію провести міжнародний симпозіум із традиційної медицини і її можливостей у боротьбі з коронавірусом.

 

Нагадаємо, що в РФ рекордна добова смертність від COVID-19. За добу від коронавірусу померли 442 особи. При цьому видужала рекордна кількість пацієнтів — 22 055.

 

Також у Росії заявили про мутацію коронавірусу в Сибіру. Виявлені в Росії мутації коронавірусу не роблять його небезпечнішим і не впливають на епідемічну обстановку, стверджують у Росспоживнагляді.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар