Путін розповів Макрону про ситуацію в Карабасі
05.12.2020
Новини світу

Путін розповів Макрону про ситуацію в Карабасі

Путін розповів Макрону про ситуацію в Карабасі

Президенти Росії і Франції обговорили шляхи вирішення гуманітарних питань у регіоні, що склалися через бої.

 

Президент Росії Володимир Путін у ході телефонної розмови з французьким колегою Емманюелем Макроном у понеділок, 16 листопада, розповів про стабілізацію обстановки в Нагірному Карабасі, повідомляє прес-служба Кремля.

 

 

«Володимир Путін інформував про вжиті російською стороною активні посередницькі зусилля, що дозволили зупинити кровопролиття і уникнути нових жертв, а також про розгортання російського миротворчого контингенту уздовж лінії зіткнення і Лачинського коридору. Відзначено, що заява президентів Азербайджану і Росії і прем’єр-міністра Вірменії від 9 листопада виконується, обстановка в регіоні в цілому стабілізувалася», — йдеться в повідомленні.

 

Глави держав відзначили необхідність вирішити невідкладні гуманітарні питання, пов’язані, в тому числі, з поверненням біженців, забезпеченням умов для нормальної життєдіяльності населення, відновленням інфраструктури, збереженням християнських храмів і монастирів.

 

Путін і Макрон також висловили «готовність до координації роботи з лінії співголів Мінської групи ОБСЄ — Росії, Франції і США».

 

Крім того, глави РФ і Франції обговорили питання спільної протидії терористичній загрозі.

 

Раніше у Вірменії заявили, що Нагірний Карабах налічує близько 150 тисяч жителів, але 90 тисяч покинули регіон з початком бойових дій, а після їх припинення частина повернулася.

 

В Нагірний Карабах увійшли військові РФ. Фоторепортаж

 

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар