Ракета Vega: в Південмаші відреагували на провал запуску
3.3 C
Киев
27.11.2020
Новини України

Ракета Vega: в Південмаші відреагували на провал запуску

Ракета Vega: в Південмаші відреагували на провал запуску

Ракетою-носієм мали бути виведені два супутники

Другий пуск ракети Vega в 2020 році, що проводився з космодрому Куру у Французькій Гвіані, виявився невдалим. Супутники оголошені загубленими.

 

Державне підприємство ВО Південний машинобудівний завод ім. А.Н. Макарова відреагувало на провал запуску ракети Vega у вівторок, 17 листопада. Звернення було опубліковано на офіційній сторінці концерну в Facebook.

 

«Це другий пуск ракети Vega в 2020 році і вже сімнадцятий за програмою Arianespace», — йдеться в повідомленні.

 

Відзначається, що ракетою-носієм повинні були бути виведені два супутники: один — для Європейського космічного агентства (ESA) та Іспанії, другий — для Французького космічного агентства (CNES).

 

«На жаль, під час роботи четвертого ступеня отримано телеметрію щодо його відхилення від заданої траєкторії. Супутники оголошені загубленими», — заявили в Південмаші.

 

Korrespondent.net писав про те, що запуск ракети Vega зазнав невдачі. Через вісім хвилин після старту VV17 місії Vega і першого запалювання двигуна розгінного блоку Avum, було виявлено відхилення від траєкторії.

 

У вересні стало відомо, що у Французькій Гвіані запустили ракету Vega з 53 супутниками. Вони належать 21 замовнику з 13 країн. Космічні апарати масою до 150 кг виконуватимуть різні завдання.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар