Реінтеграція Донбасу йде тільки разом з Кримом - Мінреінтегації
4.1 C
Киев
24.11.2020
Новини України

Реінтеграція Донбасу йде тільки разом з Кримом — Мінреінтегації

Реінтеграція Донбасу йде тільки разом з Кримом - Мінреінтегації

Процес реінтеграції Донбасу розглядається виключно в комплексі з Кримом

Необхідно об’єднати кейси Донбасу і Криму, щоб мати перевагу в напрямку їх деокупації, заявив міністр.

 

Питання реінтеграції анексованого Криму і тимчасово непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей розглядається виключно як єдине ціле. Про це заявив заступник голови Мінреінтегації Ігор Яременко на презентації доповіді Нова політика деокупації: показники і застереження в п’ятницю, 20 листопада.

 

«Логіка необхідності об’єднання кейсів Донбасу і Криму була покладена в основу переформатування структури нашого Міністерства. Ми відійшли від регіональних директоратів, або департаментів, як це було раніше, коли існували окремі напрямки щодо Криму і окремо щодо Донецька з Луганськом. Тепер, коли ми говоримо про окуповані території, ми розглядаємо комплексно Крим і Донбас. Саме об’єднання цих двох кейсів дає нам у майбутньому перевагу в напрямку деокупації цих територій», — сказав Яременко.

 

Він додав, що відомство постійно наголошує на необхідності проведення безпечної реінтеграції, що означає вирішення питань безпеки як першого кроку до подальшого врегулювання конфлікту.

 

Нагадаємо, що раніше Україна підготувала 11 осіб для обміну з Росією до кінця року. Спочатку необхідно обміняти тих людей, списки яких підготовлені, вважає голова української делегації в Тристоронній контактній групі.

 

Також повідомлялося, що сепаратисти висунули умову для обміну полоненими. Зараз неможливі ні проведення обміну утримуваними особами, ні зрушення за іншими напрямками роботи на Мінському майданчику, стверджують у «ДНР».

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар