Росія і Туреччина забезпечать безпеку в Карабасі - Алієв
0.7 C
Киев
04.12.2020
Новини світу

Росія і Туреччина забезпечать безпеку в Карабасі — Алієв

Росія і Туреччина забезпечать безпеку в Карабасі - Алієв

Ільхам Алієв сподівається на безпечне життя громадян у Карабасі

Усі країни регіону підтримали спільну заяву лідерів Росії, Азербайджану і Вірменії про припинення вогню, відзначив Алієв.

 

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що російські й турецькі військові братимуть участь в «операції із забезпечення безпеки азербайджанців і вірменів» у Нагірному Карабасі. Про це повідомляє агентство АзерТАдж у середу, 18 листопада.

 

 

 

За його словами, усі країни регіону підтримали спільну заяву лідерів Росії, Азербайджану і Вірменії про припинення вогню в зоні Нагірного Карабаху.

 

«Усі наші сусіди висловили свою підтримку. А двоє з наших сусідів — Росія і Туреччина — братимуть участь в операціях із забезпечення безпеки азербайджанців і вірменів», — сказав Алієв на зустрічі з новим послом Нідерландів у Баку.

 

Раніше спікер Кремля Дмитро Пєсков повідомив про розбіжності Росії і Туреччини щодо Карабаху і різні точки зору на способи врегулювання цього конфлікту.

 

А голова МЗС РФ Сергій Лавров стверджував, що турецькі спостерігачі будуть обмежені в мобільності на території Нагірного Карабаху.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар