Шмигаль обговорив із МВФ прогрес України за програмою Stand-by
4.1 C
Киев
24.11.2020
Новини України

Шмигаль обговорив із МВФ прогрес України за програмою Stand-by

Шмигаль обговорив із МВФ прогрес України за програмою Stand-by

Фото: kmu.gov.ua Шмигаль обговорив із МВФ виконання Україною «маяків» програми Stand-by

Денис Шмигаль каже, що «підтримка МВФ — це маркер стабільності для України», і сподівається на позитивний сигнал з боку Фонду.

 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль обговорив кредитування України з директором Європейського департаменту МВФ Альфредом Каммером. Про це повідомляє прес-служба Кабміну в п’ятницю, 20 листопада.

 

Шмигаль і Каммер обговорили процес здійснення реформ, а також виконання Україною «структурних маяків», передбачених меморандумом МВФ за програмою Stand-by. Прем’єр подякував МВФ за підтримку України.

 

«Підтримка МВФ — це маркер стабільності для України, усього міжнародного фінансового середовища і банківського ринку», — сказав Шмигаль.

 

Український прем’єр сподівається, що МВФ дасть позитивний сигнал про підтримку домовленостей між Україною і Єврокомісією про виділення чергового траншу макрофінансової допомоги.

 

Нагадаємо, що транш МВФ чекають наприкінці 2020 року — на початку 2021 року. Співпраця з МВФ залежить від прийняття Бюджету на 2021 рік. Чутки про те, що програма під загрозою, не відповідають дійсності, запевнили в Кабміні.

 

Траншу поки немає. Що чекає Україну без грошей МВФ

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар