Скасування арешту Януковичу: в суді зробили заяву
5 C
Киев
23.11.2020
Новини України

Скасування арешту Януковичу: в суді зробили заяву

Скасування арешту Януковичу: в суді зробили заяву

Фото: apcourtkiev.gov.ua У суді виступили із заявою через суспільний резонанс

Повний текст постанови суду буде оприлюднено завтра. До цього часу в громадськості просять утриматися від коментарів щодо мотивів суду, який прийняв таке рішення.

 

У Київському апеляційному суді закликають громадськість утриматися від коментування судового рішення щодо скасування заочного арешту екс-президента Віктора Януковича до оприлюднення повного тексту постанови суду. Про це у вівторок, 17 листопада, повідомила прес-служба суду.

 

У заяві наголошується, що вчорашнє рішення суду викликало суспільний резонанс, проте, вчора суд обмежився складанням і оголошенням резолютивної частини судового рішення. Проголошення повного тексту постанови суду із зазначенням мотивів, якими суд апеляційної інстанції керувався, призначене на 20 серпня 2020 року о 10 год. 00 хв.

 

«Настійно просимо утриматися від суджень щодо мотивів прийнятого рішення до проголошення повного тексту постанови Київського апеляційного суду, в якій будуть міститися обґрунтовані та мотивовані причини прийнятого рішення», — йдеться в заяві.

 

У суді зазначили, що 16 листопада Київським апеляційним судом частково задоволено апеляційну скаргу сторони захисту про обрання запобіжного заходу до підозрюваного Януковича у вигляді утримання під вартою і призначено розгляд клопотання слідчого в суді першої інстанції.

 

У заяві суду також вважають безглуздими звинувачення в тому, що Київський апеляційний суд нібито сприяє уникненню Януковичем кримінальної відповідальності. Там нагадаємо, що недавно залишили без змін вирок Оболонського районного суду міста Києва про визнання Януковича винним у скоєнні тяжких та особливо тяжких злочинів, за які останньому призначено покарання за сукупністю злочинів у вигляді реального позбавлення волі.

 

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що Київський апеляційний суд скасував рішення про арешт Януковича. Це рішення стосується справи про події на Майдані 18 — 20 лютого 2014 року, коли відбувався розстріл протестувальників.

 

Нагадаємо, 12 травня Печерський райсуд Києва повторно заочно заарештував екс-президента Віктора Януковича, цього разу у справі про розстріли на Майдані 18 — 20 лютого 2014 року. До цього Печерський суд заочно заарештував колишнього президента у справі про узурпацію влади.

 

Як відомо, 24 січня 2019 року суд визнав Януковича винним у справі про держзраду і заочно засудив його до 13 років в’язниці. Судді підтримали не всі пункти звинувачення.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар