США ввели санкції проти двох російських компаній
2.8 C
Киев
28.11.2020
Новини світу

США ввели санкції проти двох російських компаній

США ввели санкції проти двох російських компаній

Фото: Getty Images США ввели санкції у зв’язку з КНДР проти двох компаній, що базуються в Росії

Компанії, що базуються в Росії, потрапили під американські санкції проти Північної Кореї через експорт примусової робочої сили.

 

Мінфін США вніс дві російські компанії у список санкцій щодо КНДР. Про це повідомляє прес-служба відомства в четвер, 19 листопада.

 

Під санкції потрапили Генеральна торгова компанія Чхолсан КНДР (ТОВ Чхолсан), що діє на території Росії і Північної Кореї, і зареєстроване в Санкт-Петербурзі ТОВ Мокран.

 

«Дії стосуються двох юридичних осіб: ТОВ Мокран, російської будівельної компанії, і Генеральної торгової компанії Чхолсан КНДР, північнокорейської компанії, що працює в Росії», — сказано в заяві.

 

Як відзначили в американському Мінфіні, компанії «були залучені, сприяли або несуть відповідальність за експорт примусової робочої сили з Північної Кореї, в тому числі експорт з метою отримання прибутку для уряду Північної Кореї чи Трудової партії Кореї».

 

«Мережа російських компаній під ім’ям Чхолсан запитувала і отримала дозволи на роботу для північнокорейських робітників, щоб вони могли в’їхати на територію Росії і працювати там», — додали у відомстві.

 

«Країни, які досі приймають у себе північнокорейських робітників, повинні вислати цих робочих додому», — сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін.

 

Він підкреслив, що дії США спрямовані на виконання резолюцій ООН і забезпечення дії американських санкцій проти КНДР. Обмеження передбачають заборону для американських фізичних і юридичних осіб на ведення справ з фігурантами списку.

 

Нагадаємо, в червні в МЗС КНДР заявили, що наразі відносини США та Північної Кореї безнадійні.

 

Також повідомлялося, що Трамп продовжив санкції проти Північної Кореї. Заходи спрямовані на запобігання поширенню КНДР зброї масового знищення та засобів її доставки.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар