США запустили програму підтримки переселенців в Україні
-0.9 C
Киев
03.12.2020
Новини України

США запустили програму підтримки переселенців в Україні

США запустили програму підтримки переселенців в Україні

Фото: Посольство США в Украине Учасники американської програми

Дворічна програма повинна зміцнити соціальну стійкість переселенців, відзначили в американському посольстві.

 

Влада США разом з міжнародною організацією IREX почала програму підтримки внутрішньо переміщених осіб в Україні на загальну суму 2 млн доларів. Про це повідомило посольство США в Україні у Twitter у середу, 18 листопада.

 

«Сполучені Штати раді почати разом з IREX дворічну програму на суму 2 млн доларів, яка має на меті згуртувати внутрішньо переміщених осіб України та зміцнити їх соціальну стійкість перед російською агресією», — йдеться в повідомленні.

 

IREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) — це міжнародна некомерційна організація, яка адмініструє інноваційні програми для розвитку лідерського потенціалу з метою покращення якості освіти, посилення впливу незалежних ЗМІ та сприяння розвитку плюралістичного громадянського суспільства.

 

Нагадаємо, що раніше уряд виділив майже 6 млн гривень на житло переселенцям. До кінця року планується придбати, орієнтовно, 66 квартир і 9 будинків для тимчасового проживання переселенців.

 

Також повідомлялося, що третина переселенців з Донбасу продовжує жити в ОРДЛО. З відновленням роботи контрольних пунктів в’їзду і виїзду за пенсіями приїдуть близько 272 тис. осіб.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар