Стефанишина дала оцінку євроінтеграції України
-0.3 C
Киев
30.11.2020
Новини України

Стефанишина дала оцінку євроінтеграції України

Стефанишина дала оцінку євроінтеграції України

Фото: ТСН Ольга Стефанишина оцінила євроінтеграцію України на «тверду вісімку»

Віце-прем’єр сказала, що «завжди є куди розвиватися», і додала, що цього року уряд виконував те, що не було виконано з 2016 року.

 

Європейську інтеграцію України можна оцінити на «тверду вісімку» за 12-бальною шкалою. Таку думку озвучила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина на онлайн-форумі коаліції Реанімаційний пакет реформ Діалоги про реформи: на шляху до Вільнюсу у вівторок, 17 листопада.

 

У відповідь на прохання модератора оцінити євроінтеграційні успіхи України в цьому році, Стефанишина зазначила, що «завжди є куди розвиватися».

 

«Я б сказала, що за політичною оцінкою, це тверда вісімка. І, звичайно, є куди рухатися і нарощувати темп», — пояснила вона.

 

При цьому про виконання Україною Угоди про асоціацію з ЄС Стефанишина сказала, що в 2020 році її не вдасться виконати на 100%, так як готується рішення про оновлення угоди.

 

За її словами, «весь рік ми присвятили тому, що наздоганяли «невиконані в минулі роки завдання, передбачені угодою.

 

«Прагнучи до 100% в цьому році, ми ще виконуємо те, що не виконали з 2016 року», — пояснила віце-прем’єр.

 

Нарешті, Стефанишина запевнила, що сьогодні немає ніякої загрози євроінтеграції України.

 

«Якби така загроза була, то ні від президента, ні від уряду, ні від членів РНБО не пішла б така реакція на рішення КСУ», — резюмувала вона.

 

Нагадаємо, що раніше Європарламент розкритикував Україну за суди і олігархів. Євродепутати розкритикували спроби Києва чинити політичний тиск на незалежні економічні інститути і правоохоронні органи.

 

Також повідомлялося, що в ЄС зробили заяву щодо ситуації з КСУ. Євросоюз закликає Україну негайно відновити антикорупційну структуру, так як це є умовою безвізу і фіндопомоги.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар