Юрій Загородній: Сьогодні Україна - це світова соросина ферма
3.1 C
Киев
28.11.2020
Політика

Юрій Загородній: Сьогодні Україна — це світова соросина ферма

Юрій Загородній: Сьогодні Україна - це світова соросина ферма

Юрій Загородній
Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Прихід до влади в Україні Зеленського говорить про те, що технологи від Сороса вміють прораховувати варіанти приведення своїх до влади за багато років до виборів. Про це заявив народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Юрій Загородній, передає пресслужба партії.

«Сьогодні вже очевидно, що підкинутий нам варіант Вакарчук-Зеленський був спочатку задуманий як безпрограшний. На тлі з’явився потоку звинувачень щодо Загрузлого в злочинах і корупції Порошенка, ініціаторами яких і були численні агенти Сороса, починаючи з Саакашвілі і Лещенко, українцям залишалося тільки повірити в чергового нібито далекого від політики «рятівника»», – констатував парламентарій.

І додав, що Вакарчук при цьому позиціонувався як проамериканський «патріот» (забираючи голоси правих), а Зеленський – як об’єднувач нації, борець за мир і права російськомовних…

Як зазначив Юрій Загородній, це вже потім все стало очевидним — коли всі ці соросівські агенти тут же зайняли ключові пости, починаючи з поста прем’єра. Всі ключові галузі і держпідприємства отримали складаються суцільно з соросят наглядової ради, спливли знову всі ці Саакашвілі-шабуніни-заліщуки-найєми… божевільні тарифи почали бити нові рекорди. Країна неймовірними темпами стала залазити в борги перед Заходом.

«Згадався недавній істеричний телебрифінг Зеленського в оточенні найодіозніших соросят з приводу рішень КСУ. І як він без усякого сорому сказав, що» розгляне кандидатури «майбутніх суддів, які представлять йому…»зарубіжні партнери». З небуття раптом знову виник Соросівський автомайдан як» караючий меч революції » … » — заявив народний депутат.

На жаль, не для того Сорос і США витратили «на демократію» в Україні багато мільярдів доларів, щоб так просто надати українцям право самим вирішувати долю, зазначив Юрій Загородній.

«Тому наші вороги-це навіть не Зеленський і не ця група добре оплачуваних за рахунок українського народу агентів Сороса, яких він може міняти хоч кожен день, наш ворог-це наші доброхоти,»зарубіжні партнери»!» — підкреслив парламентарій.

Юрій Загородній нагадав, що за багато років ми так і не побачили роботи «головного з реформ» Саакашвілі, який, будучи сьогодні громадянином України, активно втручається в політичні події в Грузії. Характерна доля того ж Абромавичуса, який, будучи литовцем, навчався на гроші Сороса в Естонії, з 2008 року скуповував українські банки від імені East Capital, а з 2014-го почав ошиватися вже в структурах влади. Це він опікав кандидата в президенти Зеленського і забезпечував «зв’язки з бізнесом». Звільнений з «Укроборонпрому», Абромавічус тут же осів у наглядовій раді» Ощадбанку» за квотою… Президента України. Виявляється, і там Президент має свої офіційні квоти!

Говорячи про соросят, парламентарій зазначив, що не тільки в Туреччині після відомих подій були ліквідовані організації Сороса. Сьогодні ставленик одіозного олігарха у Вірменії Пашинян, який привів країну до катастрофи в Карабасі, пожинає плоди. У Єревані тиждень тому центр Сороса був розгромлений протестувальниками…

«Я думаю, що дуже скоро соросята почнуть зливати і Зеленського. У цей момент треба уважно подивитися на» нові обличчя», і стане ясно, кого нам Сорос приготував в якості наступного» спасителя», або»месії». Соросина ферма в Україні працює без перебоїв», – підсумував народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Юрій Загородній.

Источник

Залишити коментар