В Ірландії задумалися про знищення всіх норок
0.3 C
Киев
29.11.2020
Новини світу

В Ірландії задумалися про знищення всіх норок

В Ірландії задумалися про знищення всіх норок

Норкам загрожує тотальне знищення в Ірландії

В урядовій програмі вже є зобов’язання поступово припинити вирощування норок в Ірландії.

 

В Ірландії власникам норкових ферм потрібно готуватися до знищення тварин, щоб зупинити можливе поширення мутованої форми коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє BBC у четвер, 19 листопада.

 

Влада побоюється, що мутована форма коронавірусу може потенційно пошкодити ефективності майбутньої вакцини.

 

 

Головний лікар Ірландії Тоні Холохан заявив, що поголів’я норок, які вирощуються в країні, має бути знищено. У листі для Департаменту сільського господарства Холохан зазначив, що норки, яких вирощують на фермах, складають «постійний ризик для здоров’я населення».

 

У зв’язку з цим всі норки повинні бути знищені «в терміновому порядку».

 

Ірландський національний мовник RTÉ повідомив, що поки не планується негайно проводити вибракування тварин. Однак чиновники Міністерства сільського господарства повідомили власникам ферм у графствах Леїш, Керрі і Донегал, що це станеться.

 

В урядовій програмі вже є зобов’язання поступово припинити вирощування норок в Ірландії. Однак також очікується, що фермам дозволять зняти хутро у тварин після їх евтаназії, щоб виконати непогашені замовлення.

 

У свою чергу, в міністерстві охорони здоров’я Данії заявили, що мутований штам коронавірусу, який виявили у норок на фермах, «найбільш ймовірно» вже зник, повідомляє Reuters. Такий висновок там зробили на підставі оцінок науково-дослідного інституту Statens Serum Institut.

 

За даними данського відомства, в країні не фіксувалися випадки зараження мутованим коронавірусом з 15 вересня.

 

Напередодні повідомлялося, що в Данії знищені всі норки з коронавірусом. У країні інфекцію виявили на 284 норкових фермах, ще 25 норкових господарств перебувають під підозрою.

 

Раніше на норкових фермах Данії на COVID-19 захворіли 200 осіб, які працювали на шести підприємствах з розведення цих тварин.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар