В Офісі президента запевняють, що дороги в Україні будують не за гроші "коронавірусного" фонду
0.4 C
Киев
30.11.2020
Політика

В Офісі президента запевняють, що дороги в Україні будують не за гроші «коронавірусного» фонду

В Офісі президента запевняють, що дороги в Україні будують не за гроші "коронавірусного" фонду

Дорога

За словами заступника глави ОП, гроші з боротьби з коронавірусом ніхто не забирав

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що на будівництво доріг в Україні не спрямовували коштів, виділених на боротьбу з COVID-19. Про це він повідомив в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

За словами Тимошенка, виділені на будівництво гроші з самого початку планувалося витратити на дороги. «Перше: гроші на дороги – це гроші Дорожнього фонду. Друге – кредитні гроші, коли «Укравтодор» укладає кредитні контракти з міжнародними інституціями. Третє – це гроші, які було виграно в Стокгольмському арбітражі. Так, справді, якусь частину з них було спрямовано до Загального фонду, але ніхто не забирав їх з боротьби з коронавірусом! Це гроші, які планувалися на дороги! «Коронавірусні» гроші планувалися окремо, і частину з них не витрачено досі», – сказав чиновник.

Також представник Офісу президента додав, що існує кілька причин, чому частину грошей ще не витратили. «Десь у цьому немає необхідності, десь тендер не провели, десь справді за цими позиціями наразі необхідності їх витрачати немає, Кабінет Міністрів перекидає їх на інші позиції. Ви ж зрозумійте, це бюджетні гроші. Це не так, що ти з однієї кишені взяв, до іншої поклав. Це все одно процес, який займає декілька тижнів», – висловився Тимошенко.

Новини за темою: Зеленський дозволив ОДА залучати кредитні кошти на ремонт доріг

Нагадаємо, не так давно Кабінет міністрів України перенаправив 61,5 млн грн з програми онкологічних захворювань на ремонт доріг у Львівській області. Пізніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що ці кошти не були своєчасно використані за призначенням.

Источник

Залишити коментар