В РНБО розповіли про кібербезпеку під час виборів
0.3 C
Киев
29.11.2020
Новини України

В РНБО розповіли про кібербезпеку під час виборів

В РНБО розповіли про кібербезпеку під час виборів

Фото: Getty Images Зовнішній периметр держави в ході місцевих виборів також відслідковувався

Дій спецслужб інших держав, зокрема країни агресора, під час місцевих виборів не було зафіксовано.

 

Під час місцевих виборів в Україні не було зафіксовано цілеспрямованих масових кібератак. Про це повідомив заступник секретаря РНБО Сергій Демедюк, у понеділок, 9 листопада, в коментарі Укрінформу.

 

Про це він сказав, відповідаючи на питання, чи відбувалися кібератаки на ЦВК під час місцевих виборів.

 

«Під час виборів цілеспрямованих масових атак не зафіксовано. Ми сьогодні також продовжуємо аналіз і моніторинг таких можливих спроб, і їх, на щастя, не фіксується і потенційно ми не прогнозуємо. Це, можливо, пов’язано з тим, що в різних регіонах відбувається підрахунок основний, і завершальний етап відбувається на території, де ці території не входять в єдину інформаційну систему ЦВК», — повідомив Демедюк.

 

Він додав, що зовнішній периметр держави також відстежується. При цьому, за словами Демедюка, дій спецслужб інших держав, зокрема, країни агресора, не фіксувалося.

 

Раніше повідомлялося, що в Дніпрі хакер намагався продати базу персональних даних українців. Ця база багато в чому збігалася з інформацією Держреєстру виборців і могла бути використана для впливу на них.

 

Пізніше у Вінницькій області хакери вкрали відповіді на екзаменаційні квитки. Здійснювали DDoS-атаки на інформаційно-телекомунікаційні системи навчальних закладів під час здачі іспитів.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар