Ватикан почав розслідування через "лайк" Папи
3.3 C
Киев
27.11.2020
Новини світу

Ватикан почав розслідування через «лайк» Папи

Ватикан почав розслідування через "лайк" Папи

Фото: Abaca/Sipa USA/Legion Media Ватикан шукає того, хто від імені Папи поставив «лайк» моделі

Під час розслідування належить з’ясувати обставини появи «лайка» під відвертою фотографією моделі бразильського походження.

 

Ватикан почав внутрішнє розслідування після того, як офіційний акаунт Папи Римського Франциска поставив лайк під відвертим фото бразильської моделі Наталії Гаріботто. Про це повідомляє Catholic News Agency.

 

Святий престол уже звернувся за роз’ясненнями до керівництва Instagram. Ватикан виключає, що «лайк» міг поставити сам Понтифік, говорить джерело, близьке до Понтифіка.

 

Гаріботто на початку жовтня розмістила у своєму інстаграм з 2,4 млн підписників знімок, на якому вона у відвертому одязі, схожому на шкільну форму. У пості вона написала, що може навчити кількох речей, і додала смайлик з підлим дияволом.

 

На «лайк» Франциска 13 листопада звернуло увагу Католицьке новинне агентство (CNA), на наступний день він уже зник. Компанія COYCo, на яку працює Гаріботто, заявила, що «отримала офіційне благословення від Папи». Сама модель пожартувала, що потрапить у рай.

 

В інстаграм Франциска 7,4 млн підписників, а у Twitter за Папою стежить 18,8 млн користувачів. Його профілі ведуть фахівці із соцмереж, а сам Понтифік лише іноді пропонує теми для постів і схвалює інші.

 

Нагадаємо, Папа Римський Франциск поставив лайк під фото бразильської моделі Наталії Гаріботто, відображеної у відвертому вбранні.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар