Венедіктова записала звернення у справах Майдану
3.1 C
Киев
28.11.2020
Новини України

Венедіктова записала звернення у справах Майдану

Венедіктова записала звернення у справах Майдану

Фото: Скриншот из видео Венедіктова відзвітувала про справи Майдану

Генпрокурор розповіла про хід розслідувань і судові процеси у справах Майдану в 2020 році.

Генпрокурор Ірина Венедіктова в п’ятницю, 20 листопада, опублікувала відеозвернення, в якому розповіла про хід розслідувань у справах Майдану.

Вона нагадала, що в ході протестів взимку 2013-2014 років загинули 78 цивільних осіб і 13 правоохоронців, понад 2500 осіб постраждали, з них понад 2000 визнані потерпілими у кримінальних провадженнях.

Зараз тривають досудові розслідування в 60 кримінальних справах, що охоплюють більш як 4300 епізодів правопорушень. Також в судах першої інстанції забезпечується підтримання публічного обвинувачення в 86 судових справах щодо 176 осіб.

З початку року повідомлено про підозру 37 особам, зокрема, на момент скоєння інкримінованих їм злочинів: 26 правоохоронців, серед яких 2 прокурори і 10 слідчих; 3 суддям; 8 цивільним особам.

«Ми рухаємося до результатів розслідування трагічних епізодів Революції гідності і подій і обставин, які спричинили і супроводжували масові протести, незважаючи на будь-які перешкоди і критику», — сказала Венедіктова.

Генпрокурор детально розповіла про стан справ Майдану до сьомої річниці.

Як повідомлялося, напередодні стало відомо про виклик на допит в ДБР лідерів Майдану. Але в бюро пізніше повідомили, що допити скасували ще два тижні тому, а появу інформації про них назвали маніпуляцією.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар