Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною, - ЗМІ
7.5 C
Киев
25.11.2020
Політика

Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною, — ЗМІ

Віктор Медведчук не допустить зовнішнього управління Україною, - ЗМІ

Голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Віктор Медведчук
Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Скандал навколо Конституційного Суду призвів до того, що Зеленський розтратив останній кредит довіри своїх виборців. І при цьому опозиція отримала можливість продемонструвати виборцю свої сильні сторони. Зокрема, голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Віктор Медведчук, показав, що не допустить в Україні зовнішнього управління. Про це йдеться в статті експерта з питань українсько-російських відносин Ростислава Іщенка на сайті «Україна.ру».

Політолог зазначив, що останнім часом Зеленський активно займається вирішенням своїх проблем, наплювавши на інтереси виборців, принаймні, в такому світлі ситуацію бачить електорат.

«Проблема Зеленського в тому, що його сутичка з Конституційним судом справедливо розглядається українськими виборцями як його особиста справа, далека від їхніх (виборців) інтересів. Він просто розтратив кредит довіри і повернути його вже не в змозі», – пише «Україна.ру».

На думку Іщенка, невиграшна позиція Зеленського в Конституційному скандалі ще більше підкреслила безпорадність Президента на тлі лідерів опозиції.

«Коломойський показав американцям, що може на Україні ламати будь-які їхні плани. Медведчук показав українському антифашистському електорату, що може ефективно боротися з елементами системи зовнішнього управління!, – цитує видання політолога.

Раніше голова політради партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат Віктор Медведчук заявляв, що політична криза, викликана антиконституційними діями Президента Зеленського та його оточення, багато в чому спровокована прямим тиском сил, що здійснюють зовнішнє управління Україною, і прагнуть усіма силами знищити незалежність судової системи і зробити її кишеньковою.

Источник

Залишити коментар